Ґодзілла ІІ: Король монстрів

Godzilla: King of the Monsters

(26)
- Сайт фільму
Дата випуску:
30 травня 2019
Країна:
США
Слоган:
-
Жанр:
фантастика, бойовик, пригоди
Режисер:
Майкл Догерті
Сценарій:
Майкл Догерті, Зак Шилдс, Макс Боренштейн
Продюсери:
Алекс Гарсіа, Джон Дж. Джашні, Мері Перент та ін.
В ролях:
Міллі Боббі Браун, Віра Фарміга, Чарльз Денс, Бредлі Вітфорд, Саллі Хокінс, Кайл Чандлер та ін.
Бюджет:
-
Тривалість:
131 хв. / 02:11
Історія розказує про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати гігантських монстрів. Цього разу проти могутнього Ѓодзілли виступають Мотра, Родан та ультимативний кайдзю – триголовий монстр Кінг Гідора. Коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтись у протистоянні, людству тільки й лишається, що відійти в сторону та намагатись не загинути.

Коментарі(4)

Дмитро 01.06.2019 | 20:34
Фільм цікавий, наповнений екшеном. довгоочікуване продовження культової саги про гігантського монстра. Фільм рекомендую усім фанатам Годзілли, видно що автори реально старалися над продовженням 10/10
Анонім 02.06.2019 | 10:58
норм
Юрій 03.06.2019 | 8:21
Ішов на фільм як на звичайний екшн. Сюжет само-собою ніякий. З акторів лише Тайвін Ланістер порадував. Одинадцять з Дивних Див весь фільм бісила. А тепер про погане - був в залі Альфа. Там тепер видають інші окуляри. Хто був у Львівському IMAX згадає, що там майже такі ж продають як одноразові по 20 грн. Все б нічого, але сидів по центру і місцями картинка пливе, особливо це помітно з лівого краю. Не знаю чи окуляри винні, чи з проектором щось не те. Але так точно бути не повинно. Іду на екшн, спецефекти - а в результаті маю напрягати зір і все одно бачу розфокусовані ділянки. Зате ремонт гарний в холі зробили. Не мені судити, але все ж люди приходять на фільм саме в зал - і туди в першу чергу потрібно вкладати гроші. Коли сидиш на стільці з поламаним тримачам для попкорну і згадуєш шикарний вигляд холу - отримуєш повний дисонанс.
Дмитро 09.10.2019 | 21:39
Фільм цікавий, хороший бойовик) Дивитися можна!

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ