Крути 1918

(33)
- Сайт фільму
Дата випуску:
7 лютого 2019
Країна:
Україна
Слоган:
-
Жанр:
бойовик, історія, військовий
Режисер:
Олексій Шапарєв
Сценарій:
Костянтин Коновалов
Продюсери:
Андрій Корнієнко, Артем Колюбаєв, Тарас Босак
В ролях:
Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка та ін.
Бюджет:
-
Тривалість:
110 хв. / 01:50
Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Коментарі(10)

Мдє 05.02.2019 | 15:36
Мдє. Який смисл знімати про війну, коли по новинах весь час війна, що багатьох пригнічує? Це хтось буде дивитись?
Андрій 06.02.2019 | 14:34
Це НАША історія! Якраз 100-та річниця. Обов'язково піду сам, ще й дитину візьму з собою!
Mike 07.02.2019 | 16:06
Влупив би зараз "мдє" ляща. Знати свою історію важливо, інакше Ви приречені не на життя, а на колоніальне існування.
Михайло 08.02.2019 | 17:46
Яку історію вчите, яких героїв шануєте так і живете!!! Безголові холопи...
Анонім 09.02.2019 | 9:26
Це Мде лайно на мапі України, обов"язково піду , хоч впевнена що буду плакати.
Сергій 14.02.2019 | 15:28
А шо то накинулись всі на людину, хтось навіть лящем погрожує? В людини інша думка, яку також треба поважати, а історію вивчають по документах а не по фільмах.
Гавел 14.02.2019 | 23:11
Люди, ви ж не тварини, щоб жити лише фізіологічними потребами! Людина - це свідомість! Кругом війна, бо живемо в невігластві, не відділяємо зерно від полови! Хочемо лише хліба і видовищ, щоб був лише "пазітіфф"... Саме так ми стаємо бидлом, шаріковими! " Нас пригнічує негатив", а ТУПІСТЬ нас не пригнічує?! Якщо жити лише "пазітіффом", комедіями та фаст-фудом, не напружувати мізки, не думати про величне, про сенси, то швидко станеш чи рабом власних пристрастей, чи чиїмсь холопом, чи деградуєш до звичайної тварини, тільки на двох ногах! І зникне хомо сапієнс, перетворившись в хомо еректус - прямоходячу людиноподібну істоту! Недарма раніше були соціальні прошарки, ті хто міг осягати піднесене - то один соціум, а решта - охлос, котрому навіть голосувати не дозволяли! А зараз у нас "дєрмократія"...(((
Мдє 19.02.2019 | 18:25
Скільки агресії від пустоголових патріотів, які вже скоро стануть, як ці так звані сусідські за русскій мір чи як їх. Тепер у нас також, мабуть, вже будуть подібні люди за український світ і всюди приплітатимуть патріотизм. Немає взагалі ніякої адекватності та поваги до інших людей. Мені не подобаються фільми про війну, тому що, по-перше, я це все з історії України знаю, по-друге, по відгукам знайомих я чув у цьому фільмі у акторів взагалі нікудишня гра, що сама ідея фільму на 9/10, а реалізація на 5/10. Ще рости і рости до нормального кіно. Загалом наші тільки й вміють знімати або якісь дурнуваті комедії, або про війну. Існує ще багато інших жанрів кіно, таких як триллер, детектив, драма, пригоди та інші. Дуже шкода таких людей як Mike, Гавел, Анонім за їх вузьколобість. Не розумію, чому люди перебільшують і відразу порівнюють, напевно, все з Марвелом і тому подібним непотребом. Причому тут "пазітіфф"? До речі, взагалі навіщо перекручувати слова, які можна нормально написати українською? Це що за школяр таке пише?
Мдє 19.02.2019 | 18:39
ps: до речі, я не заперечую, що є в нас декілька хороших фільмів про війну та комедії, але перераховувати не буду. Відчуваю просто, якщо не напишеш цього, то відразу приплетуть до твоїх слів ще те, чого ти не казав. Хочу наголосити на слові "Загалом" в коментарі вище.
Руслан 21.02.2019 | 20:19
Краще б написали, хто дивився, як фільм після перегляду.

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ