Літо

(4)
- Сайт фільму
Дата випуску:
28 червня 2018
Країна:
Росія
Слоган:
-
Жанр:
біографія, музика, драма
Режисер:
Кирило Серебренніков
Сценарій:
Михайло Ідов, Лілі Ідова, Іван Капітонов
Продюсери:
Ілля Стюарт, Мурад Османн, Михайло Фіногенов та ін.
В ролях:
Тео Ю, Роман Білик, Іріна Старшенбаум, Олександр Горчілін, Микита Єфремов, Олександра Ревенко та ін.
Бюджет:
-
Тривалість:
126 хв. / 02:06
Фільм розповідає про початок творчого шляху Віктора Цоя і групи «Кіно», про його взаємини з Майком Науменко, його дружиною Наталею і багатьма, хто був в авангарді рок-руху Ленінграда 1981 року. Це історія про Ленінград 80-х, про любов, пошуки і великі надії - про настрій, який залишиться з нами назавжди.

Коментарі(3)

Обурений Глядач 27.06.2018 | 10:30
Прем'єра фільму, а всього один сеанс на добу і то в найменшому залі ввечері. І це у вас не вперше із нетиповими фільмами. Прохання переглянути політику складання розкладу на сеанси. Невже дійсно є потреба крутити одні і ті ж попсові фільми цілий місяць. Хто дійсно хоче подивитися такий фільм зазвичай іде на нього у перші два тижні прокату. Далі вони втрачають свою актуальність.
Безіменний 28.06.2018 | 19:47
Згоден з коментарем зверху, невже так важко зробити декілька сеансів на день? На 9 годин + при тому, що фільм йде 2 години, виходить що люди будуть повертатись додому в 11 годин? Ну якось не дуже, якщо чесно. На мою думку, було б краще зробити хоча б один денний сеанс цього фільму, та й в залі більшому. Культові персонажі, як не крути.
I am 01.07.2018 | 17:28
1. Гроші від фільму підуть в росію - це погано. 2. Фільм вигаданий а не історичний, подивіться коментарі Б.Гребінщикова і тд., в кінці фільму на екрані напис все вигадано і немає нічого спільного з В.Цоем і ін. 3.Приємного перегляду..

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ