Чорна Пантера

Black Panther

(44)
- Сайт фільму
Дата випуску:
14 лютого 2018
Країна:
США
Слоган:
-
Жанр:
фантастика, бойовик, пригоди
Режисер:
Раян Куглер
Сценарій:
Раян Куглер, Джо Роберт Коул, Стен Ліі та ін.
Продюсери:
Кевін Файгі, Девід Дж. Грант, Вікторія Алонсо та ін.
В ролях:
Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан, Люпіта Ніонго, Мартін Фріман, Деніел Калуя, Данай Джекесай Гуріра та ін.
Бюджет:
-
Тривалість:
134 хв. / 02:14
З першого погляду можна вирішити, що Ваканда - звичайна територія дикої Африки, але це не так. Тут, в надрах пустельних земель, ховаються поклади унікального металу, здатного поглинати вібрацію. Багато хто намагався дістатися до нього, знищуючи все на своєму шляху і приносячи смерть аборигенам, але кожен раз таємничий дух савани - Чорна Пантера - вставав на захист пригноблених. Через багато років біда знову приходить в Ваканду, цього разу ворог заручився підтримкою сучасних технологій. Коли шансів майже не залишається, Т`Чалла, молодий принц Ваканди, дізнається, що саме йому належить відродити легенду і продовжити вічну боротьбу, надівши маску Чорної Пантери.

Коментарі(3)

саша 17.02.2018 | 14:10
народ скажіть мені будь-ласка як вам фільми в 3D........як на мене я за 2D в 3D темний екран не зчуні очкі довго до них треба звикати
Михайло 17.02.2018 | 20:18
Я ходив на "Чорну Пантеру" в 2D - це неймовірні відчуття) А фільм активний і багато деталей не видно буде якщо трішки затемнити. Тому лише 2D!!!!!
Бутерброд 21.02.2018 | 9:59
Переоцінений фільм, хороша критика і оцінки через етно стиль Африки, афроамериканців плюс рівноправ'я жінок і чоловіків, хто ж таке наважиться критикувати?

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ