Кіборги

-

(59)
- Сайт фільму
Дата випуску:
7 грудня 2017
Країна:
Україна
Слоган:
«Герої не вмирають»
Жанр:
бойовик, військовий, драма
Режисер:
Ахтем Сеїтаблаєв
Сценарій:
Наталія Ворожбит
Продюсери:
Іванна Дядюра
В ролях:
Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Роман Ясинський, В'ячеслав Довженко та ін.
Бюджет:
47 млн. грн.
Тривалість:
112 хв. / 01:52
Україна, 2014 рік. Історія про справжніх героїв своєї країни. Вони тримають Донецький аеропорт імені Сергія Прокоф'єва тоді, коли ворожі сили перевершують їх чисельно в рази. Більше того, вороги вже повідомили про захоплення стратегічного об'єкта. Українці 4 місяці вже утримують об'єкт, і поки в них вірять ті, хто чекає їх вдома, вони будуть стояти до кінця. Стратегічна група вперше прибуває на аеропорт і готова 2 тижні захищати свою країну саме тут. Це місце зведе разом музиканта, сина багатих людей, простих хлопців які хочуть тільки одного – щоб їх країна була надійно захищена, щоб їх мами, дружини, дівчата і сестри були в безпеці.

Коментарі(5)

Захар 08.12.2017 | 11:09
Фільм з велкої літери про великих людей. Рекоменду всім до перегляду. І не тільки тому, що це актуально, а ще й тому (на мою думку) це - найкращий український фільм з років незалежності. Це не бойовик у звичному розумінні, екшин дозований (міносум можна виділити "бігаюча" камера, важко зрозуміти, що відбувається. Хоча я розумію для чого був потрібен такий ефект). Але найбільший "+" це - гра акторів, їхні діалоги. Вириш усьому, що відбувається і пропускаєш через себе. Відсутня будь-яка пропаганда, на чому наголошують російські ЗМІ. Усе чесно, щиро. Писати можна довго. Окреме дякую за "живу" мову, таку яка вона є (суржик, лайка, російська мова і т.д.), крім того фільм не дублювали, як це чомусь часто практикують (не розумію навіщо). Коротше кажути - йти всім, обов'язково)
Тарас 08.12.2017 | 23:53
Фільм потрібно подивитись всім українцям. Дуже достойний.
Лев 10.12.2017 | 20:37
Фільм вартий уваги. Але важливо, щоб після перегляду, всі для себе зробили висновки, а не дожерли попкорн і покинули зал залишивши свою "унікальну" особистіть без жодних питань та відповідей. Обідно, що таке відбувається в країні...
Юрій 20.12.2017 | 17:08
Цей фільм треба показувати усюди,по всіх телеканалах,школах,усіх кінотеатрах....Після його перегляду не міг прийти до тями ...Цей фільм-один з найкращих в Укрїні за останні роки!
Юрій 22.12.2017 | 9:41
Найкращий фільм, що я бачив! Таким має бути наше українське кіно - про справжніх Героїв!

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ