Новости

«Оскар-2018»: Лауреати 90-ї церемонії

Хто отримав заповітну золоту статуетку на сцені театру «Долбі», а хто відправився додому з порожніми руками.
 
Статуетка «Оскар»

90-а церемонія вручення кінопремії «Оскар» пройшла без ексцесів. Головний приз отримала драма «Форма води», а постановника Гільєрмо дель Торо академіки відзначили в категорії «Найкращий режисер».

Переможці розподілилися наступним чином.
 
Найкращий фільм:
  • «Назви мене своїм ім'ям»;
  • «Темні часи»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Пастка»;
  • «Леді Бьорд»;
  • «Примарна нитка»;
  • «Секретне досьє»;
  • «Форма води»;
  • «Три білборди під Еббінґом, Міссурі».
Найкраща чоловіча роль:
  • Тімоті Шаламе - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • Деніел Калуя - «Пастка»;
  • Ґері Олдмен - «Темні часи»;
  • Дензел Вашингтон - «Роман Ізраел, Esq.»;
  • Деніел Дей-Льюїс - «Примарна нитка».
Найкраща чоловіча роль другого плану:
  • Віллем Дефо - «Проект "Флорида"»;
  • Вуді Гаррельсон - «Три білборди під Еббінґом, Міссурі»;
  • Річард Дженкінс - «Форма води»;
  • Крістофер Пламмер - «Усі гроші світу»;
  • Сем Роквелл - «Три білборди під Еббінґом, Міссурі».

На фото: Сем Роквелл

Найкраща жіноча роль:
  • Саллі Хокінс - «Форма води»;
  • Френсіс МакДорманд - «Три білборди під Еббінґом, Міссурі»;
  • Марго Роббі - «Я, Тоня»;
  • Сірша Ронан - «Леді Бьорд»;
  • Меріл Стріп - «Секретне досьє».
Найкраща жіноча роль другого плану:
  • Мері Джей Блайдж - «Ферма "Мадбаунд"»;
  • Еллісон Дженні - «Я, Тоня»;
  • Леслі Менвілл - «Примарна нитка»;
  • Лорі Меткаф - «Леді Бьорд»;
  • Октавія Спенсер - «Форма води».

На фото: Еллісон Дженні

Найкращий режисер:
  • Крістофер Нолан - «Дюнкерк»;
  • Джордан Піл - «Пастка»;
  • Грета Гервіг - «Леді Бьорд»;
  • Пол Томас Андерсон - «Примарна нитка»;
  • Гільєрмо дель Торо - «Форма води».
Найкращий фільм іноземною мовою:
  • «Фантастична жінка»;
  • «Про тіло і душу»;
  • «Образа»;
  • «Нелюбов»;
  • «Квадрат».
Найкращий саундтрек:
  • «Дюнкерк»;
  • «Примарна нитка»;
  • «Форма води»;
  • «Зоряні війни: Останні джедаї»;
  • «Три білборди під Еббінґом, Міссурі».
Найкращий сценарій:
  • «Любов - хвороба»;
  • «Пастка»;
  • «Леді Бьорд»;
  • «Форма води»;
  • «Три білборди під Еббінґом, Міссурі».

На фото: Джордан Піл

Найкращий адаптований сценарій:
  • «Назви мене своїм ім'ям»;
  • «Горе-творець»;
  • «Лоґан: Росомаха»;
  • «Гра Моллі»;
  • «Ферма "Мадбаунд"».
Найкраща операторська робота:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Темні часи»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Ферма "Мадбаунд"»;
  • «Форма води».

На фото: Роджер Дікінс

Найкращі візуальні ефекти:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Вартові галактики 2»;
  • «Конг: Острів черепа»;
  • «Зоряні війни: Останні джедаї»;
  • «Війна за планету мавп».
Найкращі костюми:
  • «Красуня і чудовисько»;
  • «Темні часи»;
  • «Примарна нитка»;
  • «Форма води»;
  • «Вікторія і Абдул».
Найкращий грим і зачіски:
  • «Вікторія і Абдул»;
  • «Темні часи»;
  • «Диво».
Найкраща робота художника-постановника:
  • «Красуня і чудовисько»;
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Темні часи»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Форма води».
Найкращий анімаційний фільм:
  • «Бебі Бос»;
  • «Годувальниця»;
  • «Коко»;
  • «Фердинанд»;
  • «З любов'ю, Вінсент».
Найкращий документальний фільм:
  • Abacus: Small Enough to Jail;
  • «Особи, села»;
  • «Ікар»;
  • «Останні люди Алеппо»;
  • «Стронг-Айленд».

Команда фільму «Ікар»

Найкращий короткометражний фільм:
  • «Початкова школа Де-Калб»;
  • «11 годин«;
  • «Мій племінник Еммет»;
  • «Німе дитя»;
  • «Watu Wote: Всі ми».
Найкращий короткометражний документальний фільм:
  • «Едіт+Едді»;
  • «Рай - це затор на 405-му шосе»;
  • «Героїн(я)»;
  • «Мистецтво ножа»;
  • «Зупинка».
Найкращий короткометражний анімаційний фільм:
  • «Дорогий баскетбол»;
  • «Вечірка в саду»;
  • «Лу»;
  • «Порожнє місце»;
  • «Хуліганські казки».
Найкращий монтаж:
  • «На драйві»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Я, Тоня»;
  • «Форма води»;
  • «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі».
Найкращий монтаж звуку:
  • «На драйві»;
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Форма води»;
  • «Зоряні війни: Останні джедаї».
Найкращий звук:
  • «На драйві»;
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Форма води»;
  • «Зоряні війни: Останні джедаї».

За сценою церемонії

Найкраща пісня:
  • «Mighty river» - «Ферма "Мадбаунд"»;
  • «Mystery of love» - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • «Remember me» - «Коко»;
  • «Stand up for something» - «Маршалл»;
  • «This is me» - «Найвеличніший шоумен».
90-а церемонія вручення премії Американської кіноакадемії пройшла 5 березня. Її ведучим був Джиммі Кіммел.
05.03.2018 | 10:07

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ