Изгой-один: Звёздные войны. Истории

Rogue One: A Star Wars Story

(66)
- Сайт фильма
Дата выхода:
15 декабря 2016
Страна:
США
Слоган:
Жанр:
фантастика, боевик, приключения
Режиссер:
Гарет Эдвардс
Сценарий:
Крис Вайц, Тони Гилрой, Джон Нолл
Продюсеры:
Саймон Эмануэл, Кэтлин Кеннеди, Эллисон Шермур
В ролях:
Фелисити Джонс, Мадс Миккельсен, Донни Йен, Бен Мендельсон, Алан Тьюдик и др.
Бюджет:
Длительность:
133 мин. / 02:13
Фильм рассказывает о событиях, которые предшествовали четвёртому эпизоду «Звёздных Войн». Узнав о том, что Империя построила самую совершенную боевую станцию, способную уничтожать целые планеты, Альянс Повстанцев собирает особый отряд под руководством бывшей преступницы Джин Эрсо, целью которого является чертежи совершенного оружия Империи. Несмотря на то, что миссия кажется самоубийственной, отряд готов рискнуть всем ради победы. Однако расстановка сил резко меняется, когда Император посылает за ними своего самого страшного и могущественного приспешника — Дарта Вейдера, чьё присутствие гарантирует как минимум одно — отряду повстанцев не суждено вернуться со своей миссии живыми.

Коментарі(11)

Анонім 14.11.2016 | 11:55
когда билеты в продаже появятся?
Анонім 27.11.2016 | 18:18
Коли почнеться продаж білетів ?
Анонім 10.12.2016 | 11:31
а показывать вообще планируете? у вашего конкурента билеты уже в продаже
Анонім 22.12.2016 | 9:53
фільм просто шикарний!
Анонім 22.12.2016 | 15:06
Фильм реальне ДНО ! Сюжет без натяку на iнтригу.Персонажi-просто набiр "картонних" шаблонiв якi не викликають жодних емоцiй,тiльки у робота з почуттям гумору все нормально."Пробудження сили" шедевр в порiвняннi з цим гi..но насосом по викачуванню бабла з фанатiв та прихильникiв франшизи!Не тратьте кошти,на пiдходi купа цiкавих проектiв!Всiм гарного настрою i хороших фiльмiв
Анонім 23.12.2016 | 16:12
Не згоден з Юрою. Фільм справжній шедевр! Багато хто каже, що він вийшов значно кращим за "Пробудження сили" і я цілком з цим погоджуюся. Не робіть висновки, не переглянувши цей фільм!
Анонім 23.12.2016 | 21:24
Прошу аргументи в студiю,ну хочаб декiлька? Що робить цей фiльм Шедевром i чим вiн значно краще,ви ж багато вiд кого чули й самi маэте певнi думки ?
Анонім 26.12.2016 | 9:41
Взагалі, "Пробудження сили" занадто нагадує "Нову надію", по сюжету практично нічого нового. А в "Бунтар Один" сюжет новий і не нагадує жоден з фільмів. Нові герої вийшли чудовими, чого тільки вартий Чірут Імве, який відчуває силу. Його друг Бейз Малбуз розстрілює всіх підряд. Фільм без джедаїв, але реально крутий. Джин Ерсо вже доросла жінка, а не підліток як Рей з Епізоді 7. Актори дуже сильно зіграли своїх героїв, навіть Касіан Андор крутий. І що вже казати про Кей 2, який так всім сподобався. Фільм по духу нагадує оригінальну трилогію, чого й хотіли добитися режисери. Бої в космосі як в епізоді 4 і 6. А бої на землі - таких класних не було навіть і в оригінальній трилогії. І взагалі в кінці фільму всіх героїв стає жаль, як їх вбивають один за одним. А в кінці... Вейдер... чого тільки варта сцена, де він всіх....
Анонім 27.12.2016 | 21:34
Єдиний фільм з усієї саги, який після TS-ки на торрентах викликав непереборне бажання побачити в нормальній якості у кінотеатрі. Усі інші дивився і підсвідомо знав, що "все буде добре". Такі закони жанру. Легенький боєвичок на ніч. Саме так настроївся дивитися "Бунтаря", і був вражений драмою, яка відбувається на твоїх очах. Юрик, який залишив свій коментар вище, видно теж чекав щось легеньке для мізків. Ще й замість себе всіх фанатів приписав. Типова поведінка інтернетного тролля.
Анонім 28.12.2016 | 14:14
Про що говорити з людиною яка дивилася сагу в TS-ках на торрентах.Можливо в такiй "якостi",на нiч, драма й примарилась.
Анонім 29.12.2016 | 11:50
Фільм чудовий, всім рекомендую!)

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ